Holika Holika Exfoliačná plátenná maska Acai Berry (Pure Essence Mask Sheet) 20 ml

Chcete vedieť, kedy budú podobné produkty v zľave? Prihláste sa alebo sa registrujte zadarmo do Papio klubu. Upozorníme vás ihneď, ako cena reálne klesne!
Filtruj



Forma kozmetiky

Kozmetika

Podľa problému pleti

Pôvod

Typ pleti

Kozmetické prístroje

Časť tela

Podľa veku

Kozmetické prístroje podľa funkcie

Značka

Zloženie






Upravte filter

Na základe tvojho hľadania Holika Holika Exfoliačná plátenná maska Acai Berry (Pure Essence Mask Sheet) 20 ml sme pre teba našli tieto kozmetické produkty.

Zrušiť filter
x
holika holika exfoliacna platenna maska acai…
x

Exfoliačná plátenná maska Acai Berry je vhodná pre všetky typy pleti. Maska má jemný exfoliačný a detoxikačný účinok, zanecháva pleť hebkú a jemnú.

Holika Holika Exfoliačná plátenná maska Acai Berry (Pure Essence Mask Sheet) 20 ml

holika holika, acai berry, pleť, pleťová maska, kórejská kozmetika
3.00 €

Zjemňujúca plátenná maska Avocado je vhodná pre všetky typy pleti. Zanecháva pleť odpočinutú, jemnú a vláčnu. Maska obnovuje jej pružnosť a hydratáciu a tiež bojuje proti popraskaniu pokožky, znižuje zápaly a začervenanie.

Holika Holika Zjemňujúca plátenná maska Avocado (Pure Essence Mask Sheet) 20 ml

holika holika, pleť, pleťová maska, kórejská kozmetika
3.00 €

Maska s výťažkami z jahôd rozjasňuje pleť, pomáha v boji s drobnými nedokonalosťami tónu pleti a stopami jaziev po akné. Maska vracia pleti prirodzený jas a dodáva vitamíny, hydratuje a navracia pleti pružnosť, dokonale tónuje viac a zvyšuje obranyschopnosť pokožky. menej

Holika Holika Osviežujúca plátenná maska s výťažkami z jahôd Strawberry (Pure Essence Mask Sheet) 20 ml

holika holika, vitamín a - retinol, strie a jazvičky, pleť, pleťová maska, kórejská kozmetika
4.00 €

Hydratačná plátenná maska s výťažkom z damašskej ruže intenzívne zvlhčuje pleť, dodáva jej zdravý žiarivý vzhľad a zmierňuje stopy po akné.

Holika Holika Zvláčňujúca plátenná maska s výťažkom z damašskej ruže Damask Rose (Pure Essence Mask Sheet) 20 ml

holika holika, ruža, pleť, pleťová maska, kórejská kozmetika
3.00 €

Holika Holika Pure Essence Acai Berry, 5x20 ml, Plátenné masky pre ženy, Pleťová maska Holika Holika Pure Essence bude vašu pleť rozmaznávať a ošetrovať ju.Vlastnosti:má jemný exfoliačný efektodstraňuje odumreté kožné bunkyzanecháva pleť na dotyk hodvábne viac jemnúdetoxikuje pleťPoužitie:Masku opatrne vyberte z obalu a umiestnite na vyčistenú tvár. Nechajte pôsobiť v čase uvedenom na obale. Potom masku opatrne zlúpnite. Nevstrebané sérum jemne vmasírujte do pleti alebo utrite vatovým tampónom. menej

Holika Holika Pure Essence Acai Berry exfoliačná plátienková maska 5x20 ml

holika holika, pleť, acai berry, kórejská kozmetika
7.75 €

Plátýnková maska s bambuckým maslom hĺbkovo vyživuje a hydratuje pleť vďaka obsiahnutým mastným kyselinám. Mierni podráždenie a alergické reakcie, upokojuje pokožku a navracia jej pružnosť a jemnosť.

Holika Holika Vyživujúci plátýnková maska s bambuckým maslom Shea Butter ( Pure Essence Mask Sheet) 20 ml

holika holika, pleť, pleťová maska, kórejská kozmetika
2.90 €

Zosvetľujúci plátýnková maska s výťažkami z perál podporuje rýchlejšie obnovu kožných buniek, pomáha vyrovnávať drobné nerovnosti v tónu pleti a stopy a jazvičky po akné. Má liftingový účinok, urýchľuje regeneráciu pokožky a intenzívne ju hydratuje. viac Maska tiež znižuje začervenanie a vyživuje pokožku. menej

Holika Holika Zosvetľujúci plátýnková maska s výťažkami z perál Pearl ( Pure Essence Mask Sheet) 20 ml

holika holika, pleť, pleťová maska, kórejská kozmetika
3.00 €

Plátýnková maska pre citlivú a začervenanú pleť Green Tea pomáha zmierňovať zápaly, hydratuje pleť a upokojuje jej podráždenie.

Holika Holika Plátýnková maska pre citlivú a začervenanú pleť Green Tea ( Pure Essence Mask Sheet) 20 ml

holika holika, citlivá, pigmentové škvrny a začervenania pokožky, pleť, pleťová maska, kórejská kozmetika
3.00 €

Maska intenzívne hydratuje pleť a vďaka obsiahnutým výťažkom z ryže pomáha zosvetľovať pleť a dodáva jej rozjasnený vzhľad.

Holika Holika Plátýnková maska s ryžou pre rozjasnenie a vitalitu pleti Rice ( Pure Essence Mask Sheet) 20 ml

holika holika, pleť, pleťová maska, kórejská kozmetika
3.00 €

Čistiaca plátýnková maska Charcoal s dreveným uhlím zmierňuje zápal a zužuje póry. Odstraňuje z pleti nečistoty, upokojuje pleť a vyrovnáva jej tón. Táto maska vznikla špeciálne pre potreby mastnej pleti.

Holika Holika Čistiaca plátýnková maska Charcoal ( Pure Essence Mask Sheet) 23 ml

holika holika, uhlie, mastná, pleť, kórejská kozmetika
3.00 €

Upokojujúci plátýnková maska Cucumber vznikla špeciálne pre potreby citlivej pleti. Maska pleť príjemne ochladí, intenzívne ju hydratuje a zvyšuje jej pružnosť. Znižuje zápaly a navracia pleti jej stratenú vitalitu.

Holika Holika Upokojujúci plátýnková maska Cucumber ( Pure Essence Mask Sheet) 23 ml

holika holika, citlivá, pigmentové škvrny a začervenania pokožky, pleť, pleťová maska, kórejská kozmetika
3.00 €

Textilné maska s výťažkom z paliny upokojuje pokožku a zmierňuje podráždenie. Rastlinný koncentrát výrazne zlepšuje stav pleti: omladzuje pleť a zvyšuje jej pružnosť.

Holika Holika Upokojujúci textilné maska s výťažkami z paliny Mugwort ( Pure Essence Mask Sheet) 23 ml

holika holika, pleť, pleťová maska, kórejská kozmetika
2.90 €

Holika Holika Juicy Mask Sheet Blueberry, 20 ml, Plátenné masky pre ženy, Pleťová maska Holika Holika Juicy Mask Sheet Blueberry bude vašu pleť rozmaznávať a ošetrovať ju.Vlastnosti:čistí pleť do hĺbkyrozjasňuje a osviežujechráni pleť pred voľnými viac radikálmiPoužitie:Masku opatrne vyberte z obalu a umiestnite na vyčistenú tvár. Nechajte pôsobiť v čase uvedenom na obale. Potom masku opatrne zlúpnite. Nevstrebané sérum jemne vmasírujte do pleti alebo utrite vatovým tampónom. menej

Holika Holika Juicy Mask Sheet Blueberry plátenná maska s energizujúcim účinkom 20 ml

holika holika, pleť, kórejská kozmetika
3.45 €

Upokojujúci plátýnková maska Baby Pet Magic Mask Sheet v tvare mačky je určená predovšetkým pre citlivú pleť, ktorú hĺbkovo vyživuje a vyhladzuje.

Holika Holika Upokojujúci plátýnková maska Baby Pet Magic Soothing Cat (Mask Sheet) 22 ml

20+, do 20 rokov, holika holika, citlivá, pleť, pleťová maska, kórejská kozmetika
3.50 €

Holika Holika Juicy Mask Sheet Tea Tree, 20 ml, Plátenné masky pre ženy, Pleťová maska Holika Holika Juicy Mask Sheet Tea Tree bude vašu pleť rozmaznávať a ošetrovať ju.Vlastnosti:uvoľňuje nečistoty v póroch a sťahuje ichpredchádza viac nadmernej tvorbe kožného mazucelkovo skrášľuje vzhľad pletiPoužitie:Masku opatrne vyberte z obalu a umiestnite na vyčistenú tvár. Nechajte pôsobiť v čase uvedenom na obale. Potom masku opatrne zlúpnite. Nevstrebané sérum jemne vmasírujte do pleti alebo utrite vatovým tampónom. menej

Holika Holika Juicy Mask Sheet Tea Tree plátenná maska proti nedokonalostiam aknóznej pleti 20 ml

holika holika, pleť, kórejská kozmetika
3.45 €

Holika Holika Juicy Mask Sheet Honey, 20 ml, Plátenné masky pre ženy, Pleťová maska Holika Holika Juicy Mask Sheet Honey bude vašu pleť rozmaznávať a ošetrovať ju.Vlastnosti:hĺbkovo hydratuje a intenzívne vyživujenavracia pleti pružnosť a pocit viac pohodlianedráždi pleťPoužitie:Masku opatrne vyberte z obalu a umiestnite na vyčistenú tvár. Nechajte pôsobiť v čase uvedenom na obale. Potom masku opatrne zlúpnite. Nevstrebané sérum jemne vmasírujte do pleti alebo utrite vatovým tampónom. menej

Holika Holika Juicy Mask Sheet Honey plátenná maska s vysoko hydratačným a vyživujúcim účinkom 20 ml

holika holika, pleť, kórejská kozmetika
3.45 €

Holika Holika Pure Essence Lemon, 20 ml, Plátenné masky pre ženy, Pleťová maska Holika Holika Pure Essence bude vašu pleť rozmaznávať a ošetrovať ju.Vlastnosti:rozjasňuje a osviežujedetoxikuje pleťmá jemný exfoliačný efektpredchádza nadmernej tvorbe kožného mazuPoužitie:Masku opatrne viac vyberte z obalu a umiestnite na vyčistenú tvár. Nechajte pôsobiť v čase uvedenom na obale. Potom masku opatrne zlúpnite. Nevstrebané sérum jemne vmasírujte do pleti alebo utrite vatovým tampónom. menej

Holika Holika Pure Essence Lemon plátenná maska so zjemňujúcim a osviežujúcim účinkom s vitamínom C 20 ml

holika holika, pleť, kórejská kozmetika
3.45 €

Plátýnková maska s ryžovým vínom Makgeoli pokožku vyživuje, hydratuje, rozjasňuje a upokojuje. Po použití bude vaša pokožka svieža s odpočatým vzhľadom. Maska je vhodná pre všetky typy pleti.

Holika Holika Rozjasňujúci plátýnková maska Makgeolli (Brightening Mask Sheet) 20 ml

holika holika, pleť, pleťová maska
2.00 €

Holika Holika Pure Essence Mugwort, , Čistenie pleti pre ženy, Prípravok na čistenie pleti Holika Holika Pure Essence je tou správnou voľbou pre každodennú starostlivosť.Obsah sady:Mugwort aktívna čistiaca pena 12x5 gVlastnosti:jemne a dôkladne umýva celú viac tvármožno použiť aj na citlivú pleťmá antioxidačné účinkyzmatňuje pleťPoužitie:Naneste každé ráno a/alebo večer na navlhčenú tvár a napeňte. Potom opláchnite. menej

Holika Holika Pure Essence Mugwort výhodné balenie pre dokonalé vyčistenie pleti

20+, holika holika, citlivá, do 20 rokov, čistenie pleti, pleť, kórejská kozmetika
10.16 €

Maska s protizápalovým účinkom účinne bojuje proti podráždeniu pleti a zápalom. Pomáha zosvetľovať nežiaduce pigmentáciu pleti a osviežuje pleť. Levandule a harmanček bojujú proti zápalom, zvlhčujú plet, bojujú s olupovaním. Extrakt z ázijskej Centella urýchľuje viac regeneračné procesy a redukuje začervenanie, svrbenie a lesk. menej

Holika Holika Protizápalová plátýnková maska Madecasocide (Skin Rescue Mask Sheet) 20 ml

holika holika, levanduľa, harmanček, pleť, pleťová maska, kórejská kozmetika,
2.70 €

Plátýnková maska s obsahom kolagénu poskytuje pleti intenzívnu hydratáciu. Účinne zjemňuje a vypína pleť a vyhladzuje vrásky.

Holika Holika Liftingová plátýnková maska s kolagénom Collagen (Skin Rescue Mask Sheet) 20 ml

holika holika, kolagén, pleť, pleťová maska, kórejská kozmetika,
3.90 €

Rozjasňujúce plátýnková maska s vitamínom C má zosvetľujúci účinky, navracia pokožke jas a pružnosť a dodáva jej vitamíny. Maska pokožku zmäkčuje, tonizuje a osviežuje, pri pravidelnom použití funguje ako jemný peeling.

Holika Holika Zosvetľujúci plátýnková maska s vitamínom C (Skin Rescue Mask Sheet) 20 ml

holika holika, vitamín c, vitamín a - retinol, pleť, pleťová maska, kórejská kozmetika,
3.50 €

Plátýnková maska s peptidy má výrazný omladzujúci účinok, zmäkčuje pokožku, obnovuje jej pružnosť a redukuje hĺbku vrások. Maska navracia pleti žiarivosť a nasycuje ju vitamíny a minerály.

Holika Holika Anti-agingová plátýnková maska s peptidy Peptide (Skin Rescue Mask Sheet) 20 ml

holika holika, vitamín a - retinol, peptidy, pleť, pleťová maska, kórejská kozmetika,
2.60 €

Holika Holika Juicy Mask Sheet Aloe, 20 ml, Plátenné masky pre ženy, Pleťová maska Holika Holika Juicy Mask Sheet Aloe bude vašu pleť rozmaznávať a ošetrovať ju.Vlastnosti:nedráždi pleťrozjasňuje a osviežujezanecháva pleť na dotyk hodvábne jemnúhĺbkovo viac hydratuje a intenzívne vyživujePoužitie:Masku opatrne vyberte z obalu a umiestnite na vyčistenú tvár. Nechajte pôsobiť v čase uvedenom na obale. Potom masku opatrne zlúpnite. Nevstrebané sérum jemne vmasírujte do pleti alebo utrite vatovým tampónom. menej

Holika Holika Juicy Mask Sheet Aloe upokojujúca plátienková maska 20 ml

holika holika, pleť, kórejská kozmetika
3.45 €

Holika Holika Pure Essence Pearl, 5x20 ml, Plátenné masky pre ženy, Pleťová maska Holika Holika Pure Essence bude vašu pleť rozmaznávať a ošetrovať ju.Vlastnosti:rozjasňuje a osviežujehĺbkovo hydratuje a intenzívne vyživujecelkovo skrášľuje vzhľad pletichráni pleť pred viac škodlivými vonkajšími vplyvmiPoužitie:Masku opatrne vyberte z obalu a umiestnite na vyčistenú tvár. Nechajte pôsobiť v čase uvedenom na obale. Potom masku opatrne zlúpnite. Nevstrebané sérum jemne vmasírujte do pleti alebo utrite vatovým tampónom. menej

Holika Holika Pure Essence Pearl plátenná maska s rozjasňujúcim účinkom 5x20 ml

holika holika, pleť, kórejská kozmetika
7.75 €

Holika Holika Pure Essence Mugwort, 5x23 ml, Plátenné masky pre ženy, Pleťová maska Holika Holika Pure Essence bude vašu pleť rozmaznávať a ošetrovať ju.Vlastnosti:navracia pleti pružnosť a pocit pohodliarozjasňuje a osviežujezanecháva pleť na dotyk hodvábne viac jemnúhĺbkovo hydratuje a intenzívne vyživujePoužitie:Masku opatrne vyberte z obalu a umiestnite na vyčistenú tvár. Nechajte pôsobiť v čase uvedenom na obale. Potom masku opatrne zlúpnite. Nevstrebané sérum jemne vmasírujte do pleti alebo utrite vatovým tampónom. menej

Holika Holika Pure Essence Mugwort plátenná maska s upokojujúcim účinkom 5x23 ml

holika holika, pleť, kórejská kozmetika
7.75 €

The Saem Natural Mask Sheet Acai Berry, 21 ml, Plátenné masky pre ženy, Pleťová maska The Saem Natural Mask Sheet Acai Berry bude vašu pleť rozmaznávať a ošetrovať ju.Vlastnosti:hĺbkovo hydratuje a intenzívne vyživujezanecháva pleť na viac dotyk hodvábne jemnúPoužitie:Masku opatrne vyberte z obalu a umiestnite na vyčistenú tvár. Nechajte pôsobiť v čase uvedenom na obale. Nevstrebané sérum jemne vmasírujte do pleti alebo utrite vatovým tampónom. menej

The Saem Natural Mask Sheet Acai Berry plátenná maska pre rozjasnenie a vitalitu pleti 21 ml

pleť, acai berry, the saem, kórejská kozmetika
1.90 €

Holika Holika Juicy Mask Sheet Tomato, 20 ml, Plátenné masky pre ženy, Pleťová maska Holika Holika Juicy Mask Sheet Tomato bude vašu pleť rozmaznávať a ošetrovať ju.Vlastnosti:navracia pleti pružnosť a pocit pohodliarozjasňuje a osviežujehĺbkovo hydratuje viac a intenzívne vyživujePoužitie:Masku opatrne vyberte z obalu a umiestnite na vyčistenú tvár. Nechajte pôsobiť v čase uvedenom na obale. Potom masku opatrne zlúpnite. Nevstrebané sérum jemne vmasírujte do pleti alebo utrite vatovým tampónom. menej

Holika Holika Juicy Mask Sheet Tomato spevňujúca plátenková maska na kontúry tváre 20 ml

holika holika, pleť, kórejská kozmetika
3.45 €

Holika Holika Juicy Mask Sheet Pomegranate, 20 ml, Plátenné masky pre ženy, Pleťová maska Holika Holika Juicy Mask Sheet Pomegranate bude vašu pleť rozmaznávať a ošetrovať ju.Vlastnosti:hĺbkovo hydratuje a intenzívne vyživuječistí pleť do hĺbkyzanecháva pleť viac na dotyk hodvábne jemnúPoužitie:Masku opatrne vyberte z obalu a umiestnite na vyčistenú tvár. Nechajte pôsobiť v čase uvedenom na obale. Potom masku opatrne zlúpnite. Nevstrebané sérum jemne vmasírujte do pleti alebo utrite vatovým tampónom. menej

Holika Holika Juicy Mask Sheet Pomegranate protivrásková a spevňujúca maska na tvár 20 ml

holika holika, pleť, kórejská kozmetika
3.45 €

Holika Holika Pure Essence Rice, 5x20 ml, Plátenné masky pre ženy, Pleťová maska Holika Holika Pure Essence bude vašu pleť rozmaznávať a ošetrovať ju.Vlastnosti:rozjasňuje a osviežujehĺbkovo hydratuje a intenzívne vyživujecelkovo skrášľuje vzhľad pletizanecháva pleť na viac dotyk hodvábne jemnúPoužitie:Masku opatrne vyberte z obalu a umiestnite na vyčistenú tvár. Nechajte pôsobiť v čase uvedenom na obale. Potom masku opatrne zlúpnite. Nevstrebané sérum jemne vmasírujte do pleti alebo utrite vatovým tampónom. menej

Holika Holika Pure Essence Rice plátenná maska pre rozjasnenie a vitalitu pleti 5x20 ml

holika holika, pleť, kórejská kozmetika
7.75 €
>