scholl velvet

Chcete vedieť, kedy budú podobné produkty v zľave? Prihláste sa alebo sa registrujte zadarmo do Papio klubu. Upozorníme vás ihneď, ako cena reálne klesne!
FiltrujForma kozmetiky

Kozmetika

Podľa problému pleti

Pôvod

Typ pleti

Kozmetické prístroje

Časť tela

Podľa veku

Kozmetické prístroje podľa funkcie

Značka

Zloženie


Upravte filter

Na základe tvojho hľadania scholl velvet sme pre teba našli tieto kozmetické produkty.

Zrušiť filter
x
scholl velvet
x

Scholl Velvet Smooth, , Doplnky unisex, Produkt Scholl Velvet Smooth Velvet Smooth skvelo doplní vašu dennú rutinu v starostlivosti o pokožku.

Scholl Velvet Smooth pilnik na päty

scholl, pedikúra a manikúra
4.60 €

Scholl Velvet Smooth, , Nechty pre ženy, Produkt Scholl Velvet Smooth skvelo doplní vašu dennú rutinu v starostlivosti o pokožku.

Scholl Velvet Smooth pilnik na popraskané chodidlá

scholl, pedikúra a manikúra
18.80 €

Scholl Velvet Smooth, 2 ks, Nechty unisex, Produkt Scholl Velvet Smooth Velvet Smooth skvelo doplní vašu dennú rutinu v starostlivosti o pokožku.

Scholl Velvet Smooth náhradná hlavica do elektrického pilníka na chodidlá ultra drsná 2 ks

scholl, pedikúra a manikúra, prístroje na pedikúru
11.70 €

Scholl Velvet Smooth, 2 ks, Doplnky unisex, Produkt Scholl Velvet Smooth Velvet Smooth skvelo doplní vašu dennú rutinu v starostlivosti o pokožku.

Scholl Velvet Smooth náhradná hlavica do elektrického pilníku na chodidlá s peelingovým efektom 2 ks

scholl, pedikúra a manikúra
11.15 €

Scholl Toenail, , Nechty pre ženy, Produkt Scholl Toenail skvelo doplní vašu dennú rutinu v starostlivosti o pokožku.

Scholl Toenail klieštiky na nechty

scholl, prírodná kozmetika
4.15 €

Scholl Expert Care, , Nechty pre ženy, Špeciálna starostlivosť Scholl Expert Care sa dokonale postará o vaše nohy a chodidlá.Vlastnosti:vyživuje a hydratujezanechá jemnú a hladkú pokožkudodáva nohám úľavuPoužitie:Postupujte podľa návodu na obale.

Scholl Expert Care hĺbkovo vyživujúca maska na nohy

pedikúra a manikúra, scholl, bambucké maslo
7.49 €

Scholl Fresh Step, 150 ml, Dezodoranty a antiperspiranty unisex, Špeciálna starostlivosť Scholl Fresh Step sa dokonale postará o vaše nohy a chodidlá.Vlastnosti:príjemne voniaPoužitie:Postupujte podľa priloženého návodu.

Scholl Fresh Step sprej do obuvi 150 ml

sprej, antiperspiranty a deodoranty, scholl, pedikúra a manikúra
5.89 €

Antiperspiračný sprej na nohy: Chrání nohy pred potením a zápachom Viac na adcc.sk

Scholl Fresh Step Antiperspirant na nohy 150 ml

telo, scholl, pedikúra a manikúra, potenie, antiperspiranty a deodoranty
5.73 €

Scholl Fresh Step, 150 ml, Dezodoranty a antiperspiranty unisex, Špeciálna starostlivosť Scholl Fresh Step sa dokonale postará o vaše nohy a chodidlá.Vlastnosti:osviežuje, upokojuje a dodáva pružnosťpríjemne voniaPoužitie:Nanášajte sprej na čisté chodidlá podľa aktuálnej potreby. Nechajte viac dôkladne vstrebať. menej

Scholl Fresh Step dezodorant na nohy 150 ml

potenie, pedikúra a manikúra, antiperspiranty a deodoranty, scholl
5.70 €

Scholl Expert Care, , Masky na nohy pre ženy, Odmeňte sa svojim nohám a doprajte im dokonalý relax. Maska na nohy Scholl Expert Care zanechá vaše chodidlá hodvábne jemné a odpočinuté. Skrátka perfektne pripravené zdolávať viac ďalšie kilometre.Vlastnosti:intenzívne ošetruje pokožku chodidieldôkladne chodidlá vyživuje a hydratujepomáha zjemňovať hrubú kožuforma ponožiek pre ľahkú a pohodlnú aplikáciuPoužitie:Ponožky vyberte z obalu a navlečte na chodidlá. Nechajte pôsobiť. menej

Scholl Expert Care hĺbkovo vyživujúca maska na nohy

pedikúra a manikúra, scholl
8.21 €

Scholl Cracked Heel, 60 ml, Telové krémy unisex, Špeciálna starostlivosť Scholl Cracked Heel sa dokonale postará o vaše nohy a chodidlá.Vlastnosti:intenzívne regenerujeurýchľuje obnovu popraskanej kožechráni pred vysychaním a rohovatením kožePoužitie:Krém naneste v potrebnom množstve na viac poškodené oblasti nôh a jemne vmasírujte. menej

Scholl Cracked Heel krém na popraskané päty 60 ml

scholl, pedikúra a manikúra
6.75 €

Scholl Expert Care, 75 ml, Telové krémy pre ženy, Krém Scholl Expert Care zaistí vašim nohám perfektnú starostlivosť.Vlastnosti:hydratuje pokožkumá regeneračné účinkydokonale zvláčňuje a vyživujezaceľuje popraskanú pokožkuPoužitie:Naneste na nohy a jemne vmasírujte.

Scholl Expert Care zjemňujúci krém na chodidlá 75 ml

scholl, pedikúra a manikúra
5.87 €

Gélové vložky do topánok Scholl Sport určené ženám so špeciálnou technológiou GelActiv ktorá účinne tlmí nárazy v oblasti piat, kolien a členkov a pomáha znižovať tlak vyvíjaný na chodidlá vznikajúce pri behu alebo športovaní. Tvar viac ortopedické vložky so silnou oporou nožnej klenby je navrhnutý pre celodenné pohodlie. Vložka dobre pasuje do športovej obuvi. Veľkosť možno podľa potreby upraviť. Zloženie: menej

SCHOLL Vložky gelové do topánok Sport - Ženy 1 pár

telo, scholl, pedikúra a manikúra
14.95 €

Scholl Party Feet Heel Cushions, , Nechty pre ženy, Produkt Scholl Party Feet Heel Cushions skvelo doplní vašu dennú rutinu v starostlivosti o pokožku.

Scholl Party Feet Heel Cushions gelové vankúšiky pod pätu

scholl, pedikúra a manikúra
5.30 €

Scholl Expert Care, 6 ks, Nechty pre ženy, Pochváľte sa krásnymi chodidlami. Produkt Scholl Expert Care vám pomôže s domácou pedikúrou a vy tak budete opäť nosiť otvorenú obuv bez obáv a s radosťou. Vlastnosti: viac obrusuje tvrdú kožu na pätách odstraňuje stvrdnutú kožu na chodidlách intenzívne regeneruje pokožku chodidiel menej

Scholl Expert Care náhradné hlavice výhodné balenie 6 ks

pedikúra a manikúra, prístroje na pedikúru, scholl, príslušenstvo
21.50 €

Scholl Expert Care, 75 ml, Nechty pre ženy, Krém Scholl Expert Care zaistí vašim nohám perfektnú starostlivosť.Vlastnosti:dokonale zvláčňuje a vyživujehydratuje pokožkumá regeneračné účinkyPoužitie:Naneste na nohy a jemne vmasírujte.

Scholl Expert Care hĺbkovo hydratačný krém na chodidlá 75 ml

hydratačný krém, scholl, vitamín a - retinol, pedikúra a manikúra
5.59 €

Scholl Party Feet Ultra Slim, , Doplnky unisex, Produkt Scholl Party Feet Ultra Slim skvelo doplní vašu dennú rutinu v starostlivosti o pokožku.

Scholl Party Feet Ultra Slim gélové vankúšiky pod bruško nohy

scholl, pedikúra a manikúra, gél
5.31 €

Scholl Expert Care, , Pedikúra pre ženy, Produkt Scholl Velvet Smooth Velvet Smooth skvelo doplní vašu dennú rutinu v starostlivosti o pokožku.

Scholl Expert Care elektrický pilník na chodidlá + 2 náhradné hlavice

pedikúra a manikúra, prístroje na pedikúru, scholl, príslušenstvo
27.20 €

Scholl Hard Skin, 60 ml, Telové krémy unisex, Špeciálna starostlivosť Scholl Hard Skin sa dokonale postará o vaše nohy a chodidlá.Vlastnosti:hĺbkovo hydratujechráni pred vysychaním a rohovatením kožeosviežuje, upokojuje a dodáva pružnosťzanechá jemnú a hladkú pokožkuPoužitie:Krém viac naneste v potrebnom množstve na poškodené oblasti nôh a jemne vmasírujte. menej

Scholl Hard Skin nočný krém na zmäkčenie stvrdnutej kože 60 ml

nočný krém, scholl, pedikúra a manikúra
5.35 €

Scholl Corn Express, 1 ml, Doplnky unisex, Špeciálna starostlivosť Scholl Corn Express sa dokonale postará o vaše nohy a chodidlá.Vlastnosti:intenzívne regenerujepôsobí preventívne proti infekciipôsobí proti baktériám a vzniku plesnePoužitie:Nanášajte sprej na čisté chodidlá podľa aktuálnej viac potreby. Nechajte dôkladne vstrebať. Postupujte podľa priloženého návodu. menej

Scholl Corn Express pero na kurie oká 2 v 1 1 ml

scholl, pedikúra a manikúra
8.70 €

Scholl Party Feet Sore Spots, 6 ks, Nechty pre ženy, Produkt Scholl Party Feet Sore Spots skvelo doplní vašu dennú rutinu v starostlivosti o pokožku.

Scholl Party Feet Sore Spots vankúšiky na citlivé miesta chodidla 6 ks

scholl, pedikúra a manikúra
5.21 €

Scholl Expert Care, 2 ks, Nechty pre ženy, Produkt Scholl Expert Care skvelo doplní vašu dennú rutinu v starostlivosti o pokožku.

Scholl Expert Care náhradná hlavica do elektrického pilníku na chodidlá 2 ks

scholl, pedikúra a manikúra
11.90 €

Scholl Velvet Smooth, , Nechty unisex, Produkt Scholl Velvet Smooth Velvet Smooth skvelo doplní vašu dennú rutinu v starostlivosti o pokožku.

Scholl Velvet Smooth elektrický pilník na nechty

37.45 €

Scholl Party Feet Heel Shields, , Doplnky unisex, Produkt Scholl Party Feet Heel Shields skvelo doplní vašu dennú rutinu v starostlivosti o pokožku.

Scholl Party Feet Heel Shields gélové vankúšiky na päty

5.05 €

Borotalco Velvet, 250 ml, Sprchové gély unisex, Sprchovací gél Borotalco Velvet je nevyhnutnou súčasťou každodennej hygieny. Jemne, ale šetrne čistí pokožku celého tela a dodáva jej potrebnú hydratáciu.Vlastnosti:umýva pokožku a zbavuje nečistôtintenzívne hydratujepokožku zanechá zamatovo viac jemnú a hebkúnavracia pokožke komfortný pocitPoužitie:Aplikujte pri sprchovaní či kúpeli. Naneste na pokožku celého tela a potom opláchnite teplou vodou. menej

Borotalco Velvet revitalizačný sprchový gél 250 ml

borotalco, gél, telo, vanilka
2.70 €

Pink Sugar Red Velvet, , Dámske sady pre ženy, Hľadáte ideálny darček pre svoju drahú polovičku, sestru či maminku? Dámska parfémová sada Pink Sugar Red Velvet vašim blízkym zaručene vykúzli úsmev na tvári. Vlastnosti: sada viac zaujme na prvý pohľad krásnym balením skvele sa hodí ako darček poteší všetky ženy hrejivá vôňa, ideálna do chladného počasia Obsah sady: toaletní voda 50 ml lesk na rty 8,5 ml menej

Pink Sugar Red Velvet darčeková sada pre ženy

darčekové sady pre ženy
17.90 €

Victoria's Secret Velvet Petals, , Dámske sady pre ženy, Hľadáte ideálny darček pre svoju drahú polovičku, sestru či maminku? Dámska parfémová sada Victoria's Secret Velvet Petals vašim blízkym zaručene vykúzli úsmev na tvári.Vlastnosti:parfumovaná kozmetika predĺži viac výdrž vônesvieža vôňa, ideálna do teplého počasiapoteší všetky ženyObsah sady:telový sprej 75 mltelové mlieko 75 ml menej

Victoria's Secret Velvet Petals darčeková sada pre ženy

darčekové sady pre ženy, luxusné darčekové sady
25.40 €

Londa Professional Velvet Oil, 250 ml, Kondicionéry na vlasy pre ženy, Kondicionér Londa Professional Velvet Oil zaistí vašim vlasom jednoduché rozčesanie a potrebnú výživu, bez čoho sa krásne a zdravé vlasy nezaobídu.Vlastnosti:uhladzuje a pôsobí proti viac krepovateniuuľahčuje rozčesávanie a následnú úpravuposkytuje potrebnú hydratáciuPoužitie:Aplikujte na šampónom umyté vlasy. Nechajte chvíľu pôsobiť a potom dôkladne opláchnite. menej

Londa Professional Velvet Oil revitalizačný kondicionér 250 ml

kondicionér, vlasy
9.50 €

Accentra Let's Celebrate Tea Rose & Velvet, , Krémy na ruky pre ženy, Balzam na pery Accentra Let's Celebrate Tea Rose & Velvet je nevyhnutným pomocníkom v starostlivosti o citlivú pleť pier vo všetkých ročných viac obdobiach. Obsah sady: krém na ruky a nechty 30 ml balzam na pery 10 g Vlastnosti: hĺbkovo hydratuje a intenzívne vyživuje zanecháva pery hebké a jemné zanecháva pokožku jemnú a hebkú skvele sa hodí ako darček Použitie: Každý produkt z kozmetického setu používajte podľa uvedeného návodu. menej

Accentra Let's Celebrate Tea Rose & Velvet darčeková sada

darčekové sady pre ženy,
7.70 €

Obsahuje medvedicu, čo je ker podobný brusniciam a extrakt z bio vanilky, ktoré majú upokojujúce a vyživujúce účinky. Vďaka nim sa stáva pokožka hebká na dotyk. Sprchový gél Velvet skin je vhodný pre všetky typy viac pokožky a má kvetinovú vôňu s jemnými drevitými podtónmi. Neobsahuje sulfáty a bol testovaný na obsah niklu. Sprchový gél Velvet Skin zn. Officina Naturae je z rady Innovattivi, ktorá je určená na revitalizáciu. Táto rada obsahuje inovatívne prebiotiká, ktoré navodzujú rovnováhu dokonca i pre tú… menej

Officina Naturae Velvet Skin, sprchový gél 200 ml

officina naturae, 20+, do 20 rokov, jemné vrásky, hydratácia a vyživenie, prírodná kozmetika, gél, telo, do kúpeľa, brusnice
9.50 €
>