Nobilis Tilia Éterický olej Bio Tea Tree 10 ml

Chcete vedieť, kedy budú podobné produkty v zľave? Prihláste sa alebo sa registrujte zadarmo do Papio klubu. Upozorníme vás ihneď, ako cena reálne klesne!
FiltrujPôvod

Podľa problému pleti

Typ pleti

Kozmetika

Kozmetické prístroje

Časť tela

Podľa veku

Forma kozmetiky

Kozmetické prístroje podľa funkcie

Značka

Zloženie


Upravte filter

Na základe tvojho hľadania Nobilis Tilia Éterický olej Bio Tea Tree 10 ml sme pre teba našli tieto kozmetické produkty.

Zrušiť filter
x
nobilis tilia etericky olej bio tea tree 10 ml
x

Horko korenistá medicinálne vône. Silné prírodné antibiotikum, má široké použitie pri bakteriálnych, plesňových a vírusových infekciách, môže sa použiť lokálne neriedené k dezinfekcii drobných poranení, posilňuje imunitu, dodáva sebadôveru a odolnosť.

Nobilis Tilia Éterický olej Bio Tea Tree 10 ml

nobilis tilia, česko, prírodná kozmetika
9.20 €

Čerstvá kafrovitá medicinálne vône. Olej je silné prírodné antibiotikum, má široké použitie pri bakteriálnych, plesňových a vírusových infekciách, môže sa použiť lokálne neriedené k dezinfekcii drobných poranení, posilňuje imunitu, dodáva sebadôveru a odolnosť.

Nobilis Tilia Éterický olej Tea tree extra (čajovník) 10 ml

nobilis tilia, česko
6.90 €

Sladko bylinná, jemná, ľahko kvetinová vôňa. Všestranný olej vhodný na ošetrenie odrenín, spálenín a kožných ochorení, upokojuje a znižuje krvný tlak, pomáha pri bolestiach, srdcových a emočných ťažkostiach od arytmie až po depresie, hystériu či viac nespavosť, vhodný v tehotenstve a pre deti. menej

Nobilis Tilia Éterický olej Bio Levandule 10 ml

nobilis tilia, česko, prírodná kozmetika
11.10 €

Intenzívna svieža vôňa s tónmi gáfru a eukalyptu. Dôležitý olej pre prevenciu a liečbu vírusových ochorení (dýchacie a črevné infekcie), špecificky pôsobí na neurotropné vírusy (opary, pásové opary, kiahne, moluská), posilňuje imunitu (RS a HIV), viac posilňuje pozitívne vnímanie. menej

Nobilis Tilia Éterický olej Bio Ravintsara 10 ml

nobilis tilia, česko, prírodná kozmetika
14.20 €

Typická intenzívna prenikavá vôňa. Má vynikajúce protiinfekčné účinky, najmä v oblasti ORL, dýchacieho a močového systému, napomáha vykašliavanie a celkovo posilňuje, pôsobí proti kožným bakteriálnym akvasinkovým infekciám, ničí choroboplodné zárodky v ovzduší.

Nobilis Tilia Éterický olej Bio Eukalyptus Radio 10 ml

nobilis tilia, česko, prírodná kozmetika
9.50 €

Svieža typická pomarančová vôňa. Jeden z hlavných protikŕčových olejov, ktorý pomáha pri žalúdočnej nevoľnosti a podporuje vylučovanie žlče (zažívacie bolesti, vracanie, pálenie záhy, podráždený tračník, bolesti hlavy), uľavuje pri nepokoji, úzkosti a depresii, má viac viac harmonizačné pôsobenie ako pomaranč horký. menej

Nobilis Tilia Éterický olej Bio Pomaranč Sladký 10 ml

nobilis tilia, česko, pomaranč, prírodná kozmetika
6.90 €

Olej s kvetinovou arómou s jemnými tónmi ruže má protizápalové a protikŕčové účinky, výborne ošetruje suchú a zápalovú pokožku, je účinné na svrbenie, podráždenie, lupienku a ekzémy, uľavuje pri hemoroidoch, nadmernom menštruačnom krvácaní, klimakterických problémoch viac a neplodnosti, uvoľňuje chronickú úzkosť, frustráciu a podráždenie, posilňuje pri nervovom vyčerpaní v dôsledku stresu a prepracovanosti. menej

Nobilis Tilia Éterický olej Bio Geranium ružové (Bourbon) 10 ml

nobilis tilia, česko, ruža
15.60 €

Typická čerstvá vôňa citrónu. Jeden z najlepších olejov na celkovej prečistenie organizmu, rozpúšťa usadeniny (celulitída, obezita, žlčníkové a močové kamene, cysty, artérioskleróza), stimuluje lymfatický systém, čistí žalúdok a črevá (vredy, pálenie záhy), osviežuje.

Nobilis Tilia Éterický olej Citrón 10 ml

nobilis tilia, česko, prírodná kozmetika
6.70 €

Svieža balzamická ihličnatá vôňa. Má antibakteriálne a protiinfekčné účinky, pôsobí na širokú škálu dýchacích ťažkostí od bežného nachladnutia až po astmu, výborne uvoľňuje zahlienené dutiny, pomáha pri infekciách močových ciest a reumatizme, posilňuje pri únave.

Nobilis Tilia Éterický olej Borovica 10 ml

nobilis tilia, česko, prírodná kozmetika
6.30 €

Svieža, sladko ovocná, drevito-bylinná vôňa. Výborný olej pri nervovom napätí, podráždenosti a depresiách, pomáha pri nespavosti a nervóznym zažívanie, zmierňuje úzkosť, syndróm podráždeného čreva a predmenštruačný tenzie.

Nobilis Tilia Éterický olej Bergamot 10 ml

nobilis tilia, česko, prírodná kozmetika
9.30 €

Sladko drevitá vôňa s kafrovým nádychom. Antiseptický, močopudný olej, pôsobí najmä na infekcie močového, dýchacieho a pohlavného ústrojenstva, pomáha spriechodniť cievy a lymfatický systém (artérioskleróza, celulitída, opuchy), posilňuje vôľu a odolnosť voči vonkajšiemu tlaku.

Nobilis Tilia Éterický olej Céder 10 ml

nobilis tilia, česko, prírodná kozmetika
5.90 €

Typická ovocná sladká vôňa. Uvoľňuje psychické napätie, rozptyľuje úzkosť, depresiu, melanchóliu a smútok, osviežuje, pomáha pri nespavosti, reguluje zažívanie a funkciu čriev (pálenie záhy, žalúdočná neuróza, nevoľnosť, podráždenie), výrazne harmonizuje detskú psychiku.

Nobilis Tilia Éterický olej Mandarinka 10 ml

nobilis tilia, česko
8.10 €

Dômyselná zmes éterických olejov uvoľňuje pri strese a prepracovanosti, pomáha pri úzkosti a nervovom vyčerpaní. Zmierňuje rozrušenie, frustráciu a podráždenie, dodáva pokojnú silu a istotu. Vďaka malému množstvu škorice má kompozícia mierne afrodiziakálne účinky. Zmes viac éterických olejov môže byť nápomocná pri klimakterických problémoch. menej

Nobilis Tilia Éterický olej Uvoľnenie 10 ml

nobilis tilia, česko
6.90 €

Svieža bohatá balzamová vôňa. Je posilňujúce a antiseptický olej, používa sa najmä pri infekciách dýchacích ciest, prechladnutí, kašli a zahlienení dutín, utišuje reumatické bolesti, podporuje krvný obeh, pomáha pri duševnom vyčerpaní.

Nobilis Tilia Éterický olej Jedľa 10 ml

nobilis tilia, česko
7.30 €

Sladko citrónová vôňa s kvetovými podtónmi. Olej je vhodný ako prevencia proti infekčným ochoreniam, používa sa na kúpele unavených a opuchnutých nôh, príjemne osviežuje, pôsobí proti únave, depresii, skľúčenosti, vhodný na udržanie koncentrácie pri jazde viac autom alebo štúdiu. menej

Nobilis Tilia Éterický olej Litsea 10 ml

nobilis tilia, česko
6.50 €

Exotické ťažšie aróma s korenistým nádychom. Používa sa pri zápaloch v zažívacom, dýchacom, močovom, rozmnožovacom a nervovom systéme, účinný pri ťažkostiach v prechode (návaly, nespavosť, nadmerné potenie), na ekzémy a suchú pokožku, vhodné pre workoholikov viac - upokojuje pri strese a prepracovanosti. menej

Nobilis Tilia Éterický olej Geranium 10 ml

nobilis tilia, česko
10.10 €

Teplá bylinná vôňa s ľahko drevitým nádychom. Všestranný olej pre posilnenie organizmu, pomáha rozprúdiť energiu a krvný obeh, prehrieva a zvyšuje krvný tlak, zlepšuje koncentráciu a pamäť, účinný pri melanchólii, únave a nervovom vyčerpaní.

Nobilis Tilia Éterický olej Rozmarín 10 ml

nobilis tilia, česko
7.30 €

Intenzívna, čerstvé aróma, trochu sladšie ako jej príbuzný citrón. Olej prečisťuje organizmus, rozpustí usadeniny a pozdvihuje ducha, má protivírusové, antiseptické a antibakteriálne účinky, pomáha pri nervovom napätí, osviežuje, prejasňuje myslenie a posilňuje koncentráciu.

Nobilis Tilia Éterický olej Limetka 10 ml

nobilis tilia, česko
6.50 €

Typická, sladko balzamická a zemitá-drevitá vôňa. Pôsobí antisepticky v zažívacom ústrojenstve (hnačka, otrava, vracanie, nevoľnosť) a hojí pokožku (mokvavý ekzém, lupienka, podráždenie), reguluje žilovú cirkuláciu, výrazne upokojuje (depresia, nespavosť, nepokoj, vyčerpanie, pocity slabosti).

Nobilis Tilia Éterický olej Pačuli 10 ml

nobilis tilia, česko
7.90 €

Príjemná svieža horko korenistá vôňa. Olej prečisťuje lymfatický systém a napomáha vylučovaniu toxínov (celulitída, opuchy, nadváha, artérioskleróza), posilňuje a čistí zažívanie (zápcha, bolesti hlavy spôsobené pomalým trávením), uvoľňuje nervové napätie, úzkosť a depresia.

Nobilis Tilia Éterický olej Grapefruit 10 ml

nobilis tilia, česko
7.70 €

Sladko bylinná, jemná, ľahko kvetinová vôňa. Všestranný olej vhodný na ošetrenie odrenín, spálenín a kožných ochorení, upokojuje a znižuje krvný tlak, pomáha pri bolestiach, srdcových a emočných ťažkostiach od arytmie až po depresie, hystériu či viac nespavosť, vhodný v tehotenstve a pre deti. menej

Nobilis Tilia Éterický olej Levandule 10 ml

nobilis tilia, česko
9.10 €

Meditatívnu, teplá, sladko voňavý-balzamová vôňa. Jeden z najlepších olejov na problémy nervového pôvodu, uľavuje pri nervovom napätí, úzkosti, depresii a nespavosti, je protikŕčový a pomáha pri celej rade dýchacích ťažkostí, prečisťuje myseľ a navodzuje meditáciu.

Nobilis Tilia Éterický olej Kadidlo 10 ml

nobilis tilia, česko
14.40 €

Príjemná, výrazná citrónová vôňa. Silne protibakteriálne a protiplesňový, čistí žalúdok a črevá, pomáha vylučovať parazity, používa sa na neuralgia, bolesti a pomliaždeniny, osviežuje, prečisťuje, pomáha koncentrácii.

Nobilis Tilia Éterický olej Lemongras 10 ml

nobilis tilia, česko
6.30 €

Živicová, lesné, ihličnatá vôňa. Má antiseptické, antibakteriálne, protikŕčové, prekrvujúce a protizápalové účinky, je účinný najmä na dýchacie, močový a obehový systém. Tíši kašeľ, uľahčuje vykašliavanie a zmierňuje zahlienenie. Zmierňuje bolesti, pomáha pri reumatizme, artritíde, bolestiach viac svalov a kĺbov. Zmierňuje stres spojený so slabosťou, je výborným posilňujúcim prostriedkom pri únave a vyčerpaniu, zvyšuje imunitu. menej

Nobilis Tilia Éterický olej Smrek 10 ml

nobilis tilia, česko
6.50 €

Korenistá, intenzívna gáfrová vôňa. Jeden z najúčinnejších olejov pri infekciách ORL, dýchacích a močových ciest, napomáha vykašliavanie a celkovo posilňuje, pôsobí proti kožným baktériám a kvasinkovým infekciám, uľavuje pri reumatizme, svalových bolestiach a neuralgiách, ničí viac choroboplodné zárodky v ovzduší. menej

Nobilis Tilia Éterický olej Eukalyptus globulus 10 ml

nobilis tilia, česko
6.30 €

Osviežujúca citronovoeukalyptová vôňa. Chladnejšie druh eukalyptu, ktorý sa používa na infekcie a zápaly dýchacieho systému tam, kde je žltý a hustý hlien a vyššia horúčka, je veľmi účinným olejom do zmesí na uvoľnenie kĺbov, svalov viac a chrbtice a pri reumatických ťažkostiach. menej

Nobilis Tilia Éterický olej Eukalyptus citronovonný 10 ml

nobilis tilia, česko
6.10 €

Korenistá gáfrová vôňa s balzamovým tónmi. Účinný olej pri infekciách ORL, dýchacích a močových ciest, napomáha vykašliavanie, má jemnejšiu účinky ako ostatné druhy eukalyptov, takže je vhodnejšie v tehotenstve a pre malé deti.

Nobilis Tilia Éterický olej Eukalyptus Camaldulensis 10 ml

nobilis tilia, česko
6.30 €

Svieža pomarančová vôňa s horkým ľahko kvetinovým nádychom. Jeden z hlavných protikŕčových olejov, ktorý pomáha pri žalúdočnej nevoľnosti a podporuje vylučovanie žlče (zažívacie bolesti, vracanie, pálenie záhy, podráždený tračník, bolesti hlavy), uľavuje pri nepokoji, úzkosti viac a depresii. menej

Nobilis Tilia Éterický olej Pomaranč horký 10 ml

nobilis tilia, česko
6.30 €

Typická prenikavá sladko korenistá vôňa. Antiseptický a prehrievajúci olej, posilňuje trávenie, je protiinfekčné v zažívacom a dýchacom ústrojenstve, vhodný pri únave, hnačke, chladu, svalových, kĺbových a neuralgických bolestiach, posilňuje a dodáva istotu.

Nobilis Tilia Éterický olej Klinček plody 10 ml

nobilis tilia, česko
7.50 €

Svieža výrazná mätová vôňa s chladivých efektom. Znižuje prah bolestivosti, posilňuje zažívanie (kolika, nevoľnosť, zápcha, nadúvanie) a nervy (migréna, závraty, zlá pamäť, koncentrácia, vyčerpanie), pôsobí proti infekcii.

Nobilis Tilia Éterický olej Mäta pieporná 10 ml

nobilis tilia, česko
7.10 €
>